PhDr. Tomáš Vlček, Ph.D.

Tomáš Vlček působí na Mezinárodním politologickém ústavu Masarykovy univerzity a současně vyučuje na Katedře mezinárodních vztahů a evropských studií FSS MU v programech Energy Security Studies, Mezinárodní vztahy a Energetická bezpečnost a Mezinárodní vztahy. Je členem nezávislé výzkumné platformy Center for Energy Studies a akademického sdružení Czech Nuclear Education Network.

Je iniciátorem a manažerem prestižní mezinárodní letní školy energetické bezpečnosti, která se koná každý srpen v Telči. Je absolventem prestižního profesionálního programu International Visitors Ledership Program Ministerstva zahraničí Spojených států amerických. V minulosti pracoval jako projektový ekonom na Fakultě sociálních studií MU. Během své dosavadní kariéry pracoval na celé řadě grantových výzkumných projektů pro Ministerstvo zahraničních věcí, Česko-polské fórum, Masarykovu univerzitu aj. a absolvoval množství studijních cest mj. do Varšavy, Moskvy, Bruselu, Berlína, Washingtonu, Sofie, Bukurešti, Kišiněva apod.

Odborně se věnuje problematice energetické bezpečnosti České republiky a střední a východní Evropy, zejména sektoru elektroenergetiky, jaderné energetiky a ropy.


Další pracovníci ze stejného oddělení

Mgr. Otto Eibl, Ph.D.

akademický výzkumný pracovník
eibl@fss.muni.cz

PhDr. Petr Suchý, Ph.D.

akademický výzkumný pracovník
psuchy@fss.muni.cz

Mgr. Jakub Šedo, Ph.D.

akademický výzkumný pracovník
jsedo@mail.muni.cz

Zavřít

Sídlo

Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity

Joštova 10
602 00 Brno
Česká republika

Tel./fax: +420 549 495 769
luciem (at) fss.muni.cz
http://www.iips.cz/

Fakturační adresa

Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita

Mezinárodní politologický ústav

Joštova 10
602 00 Brno

IČ: 00216224
DIČ: CZ00216224